«Власть советам» — чому застарілий здавалось б лозунг часів СРСР знову стає як ніколи актуальним? Чи дійсно децентралізація влади і передача повноважень на місця надасть великі можливості для усіх сіл і районів? Що думають про це у південних Бессарабських і північних районах Одеської області? Як оцінюють зміни які вже відбуваються у сусідніх районах? Якими мають бути реформи адміністративно-територіального устрою, аби об’єднання територіальних громад таки було ефективним?