ВЛАДУ – ГРОМАДАМ

«Власть советам» — чому застарілий здавалось б лозунг часів СРСР знову стає як ніколи актуальним? Чи дійсно децентралізація влади і передача повноважень на місця надасть великі можливості для усіх сіл і районів? Що думають про це у південних Бессарабських і північних районах Одеської області? Як оцінюють зміни які вже відбуваються у сусідніх районах? Якими мають бути реформи адміністративно-територіального устрою, аби об’єднання територіальних громад таки було ефективним?

About Альона Новічкова

Редактор телепроекту член Національної спілки журналістів України член Спілки аграрних журналістів України член Міжнародної федерації аграрних журналістів

Добавить комментарий