«СПІВПРАЦЯ — ЯКА ГАРАНТУЄ УСПІХ!»

«Ерідон» — компанія №1 в Україні за обсягами продажу ЗЗР, насіння та добрив! «Ерідон» пропонує аграріям технології світових лідерів. Структура «Ерідону» поєднує в собі три виробничих підприємства та насіннєвий завод, що гарантує виробництво високоякісного насіння. Один з найбільших дистриб’юторів техніки CLAAS в Україні, «Ерідон-Тех» має власний сервісний центр, на базі якого клієнтам надається кваліфікована технічна підтримка. Ще одним потужним виробничим китом «Ерідону» є товариство «Голландський корм» — лідер ринку кормів та кормових добавок, що було створено шляхом злиття відокремленої дистриб’юції кормового бізнесу компанії «Ерідон» та виробничих активів компанії «Трау Нутрішин» з Нідерландів в Україні.
Фінансові інструменти розроблені компанією «Ерідон» дозволяють пропонувати вигідні для аграріїв умови розрахунку в усіх напрямках діяльності.
Шисокий асортимент якісної продукції, розгалужена інфраструктура, досвідчені продавці-консультанти, лідерство у дистрибуції, вигідні для аграріїв умови розрахунку та власне виробництво — все це і дозволяє компанії «Ерідон» утримувати лідерські позиції впродовж 20 років!

 

Добавить комментарий